|  | 

Ocena oddziaływania na środowisko Warszawa

Budowanie hal magazynowych i budowa domów w województwie śląskim

Budowanie hal magazynowych i budowa domów w województwie śląskim
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

Budowa domów w województwie śląskim i Budowanie hal magazynowych

Rozwój budownictwa

Od kilku już lat widać zdecydowany rozwój budownictwa. Dotyczy to nie tylko budownictwa mieszkalnego. Bardzo rozwija się także budownictwo komercyjne. Firmy wciąż się rozwijają i rozpoczynają budowę nowych hal produkcyjnych oraz magazynów. Zwłaszcza właśnie budowanie hal magazynowych przeżywa aktualnie prawdziwy rozkwit. Widać, że pod tym kątem przedsiębiorstwa mają ogromne potrzeby.

Oczywiście taka sytuacja bardzo cieszy. Firmy budowlane mają nowe zlecenia, a to także nowe miejsca pracy. Jeśli mielibyśmy porównywać konkretne obszary naszego kraju zobaczymy, że największy rozkwit budownictwa przeżywa województwo śląskie. Zwłaszcza budowa domów w województwie śląskim ma się bardzo dobrze. I wszystko wskazuje na to, że ten trend będzie się nadal rozwijał.

Nie ma się co temu dziwić. Śląsk to wciąż rozwijający się obszar. Powstają tam nowe firmy, a co za tym idzie przybywa mieszkańców, ludzi którzy się tam przeprowadzają właśnie w celach zarobkowych. A jasne jest, że wszyscy oni muszą gdzieś mieszkać.

Podobne wpisy o budownictwie i architekturze:

budowanie-hal-magazynowych-i-budowa-domow-w-wojewodztwie-slaskim

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Operat wodnoprawny Warszawa

    Operat wodnoprawny Warszawa

    Pozwolenie na wprowadzanie gazów lub pyłów do powietrza Prowadzenie działalności polegającej na wprowadzaniu do powietrza gazów i pyłów z instalacji i obiektów przemysłowych oraz z instalacji energetycznego spalania paliw, mogących negatywnie oddziaływać na środowisko wymaga co do zasady uzyskania pozwolenia, które wydawane jest w trybie decyzji administracyjnej na podstawie wniosku prowadzącego instalację. Obowiązek uzyskania pozwolenia

  • Co to jest IKE?

    Co to jest IKE?

    Trzeci filar emerytalny, czyli Indywidualne Konta Emerytalne, to nie tylko idealny sposób na zapewnienie sobie godziwej, atrakcyjnej emerytury, ale również świetny sposób na inwestowanie zaoszczędzonych pieniędzy. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że inwestycje w IKE są zwolnione z podatku Belki, czyli podatku dochodowego od osób fizycznych, który – jak wiadomo – wynosi aż 19%. Brak konieczności