|  | 

Skup surowców wtórnych Piaseczno

raporty oddziaływania na środowisko warszawa

raporty oddziaływania na środowisko warszawa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_nieruchomosci18.jpgWiększość inwestorów może sfinansować budowę domu dzięki kredytowi otrzymanemu z banku. Procedura przyznawania tego typu kredytów wygląda podobnie jak w przypadku kredytów mieszkaniowych, ale trzeba liczyć się z tym, że bank będzie oczekiwał innych dokumentów.

Oczywiście trzeba przygotować się na to, że bank będzie wymagał standardowego zestawu różnych dokumentów niezbędnych dla potwierdzenia zdolności kredytowej. Jednocześnie potrzebne będą także dokumenty związane bezpośrednio z budową. Przede wszystkim należy udowodnić swoje prawo do posiadanej nieruchomości. Można to zrobić np. w formie aktu notarialnego nabycia danej działki budowlanej. Aby otrzymać kredyt trzeba także dostarczyć do banku pozwolenie na budowę otrzymane w minie lub urzędzie miasta. W przypadku zlecenia budowy deweloperowi, bank może zażądać także dostarczenia umowy zawartej z taką firmą.

Trzeba także pamiętać, że bank może oczekiwać udokumentowania części wydatków na budowę w postaci odpowiednich faktur oraz rachunków potwierdzających kosztu, np. zakupu materiałów.

Podobne wpisy o budownictwie i architekturze:

kredyt-na-budowe-domu

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Karta informacyjna przedsięwzięcia Warszawa

    Karta informacyjna przedsięwzięcia Warszawa

    Ocena oddziaływania na środowisko Raport oddziaływania na środowisko (raport ooś) jest jednym z kluczowych elementów oceny oddziaływania na środowisko. W raporcie zawiera się wszystkie informacje zgromadzone w trakcie prowadzanej oceny, dotyczące przewidywanych oddziaływań, jakie może powodować planowane przedsięwzięcie na etapie jego budowy, eksploatacji i likwidacji, na poszczególne elementy środowiska oraz ludzi. Dokument jest załączany do

  • Elektropolerowanie metali

    Elektropolerowanie metali

    Zacznę od tego, że nie jestem sroką, która zbiera wszystkie błyskotki z okolicy i szybko chowa je do swojego gniazdka. Nie mam pojęcia po co miałbym to robić? Pewnie w tym temacie moja żona miałaby więcej do powiedzenia… Tak czy siak nie jestem człowiekiem, który będzie zawalał cały dom różnościami tylko dlatego, że się świecą.