|  | 

Karta informacyjna przedsięwzięcia skup złomu

Nieruchomości – czynniki popytu

Nieruchomości – czynniki popytu
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Styl romański i to, co go wyróżnia...Od 2004 roku, czyli wraz ze wstąpieniem Polski do Unii Europejskiej, dzięki unijnym dopłatom, nastąpił gwałtowny rozwój budownictwa, wpływając również bardzo korzystnie na rynek nieruchomości.

Na duży popyt wpłynął w dużej mierze, bogaty asortyment ofert kredytowych, dostępnych nawet ludziom mało zarabiających. Niektóre banki były tak absurdalnie nieodpowiedzialne, że dawały kredyty ludziom pracującym na krótkotrwałych umowach agencyjnych, nie dających żadnej gwarancji dalszego zatrudnienia. Zdarzały się również oferty, które nie wymagały wkładu własnego, co oczywiście dodatkowo zachęcało młodych ludzi, bo to w większości dla nich dedykowano te produkty bankowe, do zaciągania kredytów trzydziestoletnich, lub nawet czterdziestoletnich.
Dodatkowym czynnikiem wpływającym na rozwój budownictwa, był rządowy projekt ” mieszkania dla młodych”. Polegał on na tym, że państwo przez kilka lat, częściowo finansowało spłatę odsetek kredytowych.
Popyt na różnego typu własności spowodował wzrost cen na rynku mieszkaniowym, mocno zawyżając ich rzeczywistą wartość.

Podobne wpisy o budownictwie i architekturze:

nieruchomosci-czynniki-popytu

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Operat wodnoprawny Warszawa

    Operat wodnoprawny Warszawa

    Pozwolenie na wprowadzanie gazów lub pyłów do powietrza Prowadzenie działalności polegającej na wprowadzaniu do powietrza gazów i pyłów z instalacji i obiektów przemysłowych oraz z instalacji energetycznego spalania paliw, mogących negatywnie oddziaływać na środowisko wymaga co do zasady uzyskania pozwolenia, które wydawane jest w trybie decyzji administracyjnej na podstawie wniosku prowadzącego instalację. Obowiązek uzyskania pozwolenia

  • Kamienie ozdobne

    Kamienie ozdobne

    Istnieją różnego sposoby dzięki którym możemy w znaczy sposób upiększyć nasz dom. Możemy to zrobić samemu lub zamówić odpowiedniego fachowca, który za opłatą wykona całą robotę. Jednym z sposobów są kamienie ozdobne, które prawidłowo położone wspaniale podkreślają charakter naszego domu. Ich położenie nie jest trudne, możemy to zrobić sami korzystając np. z zasobów internetu. Jednak