|  | 

Skup surowców wtórnych Piaseczno

Sopot

Sopot
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

deweloper (5)Sopot jest najmniejszym i najmniej zaludnionym spośród trójmiejskich ośrodków, trudno go jednak nazwać najmniej istotnym. Jest on też w obrębie Trójmiasta miastem najbogatszym oraz tym, w którym ceny nieruchomości są zdecydowanie najwyższe. Sopot jest przede wszystkim kurortem wypoczynkowym. Znajduje się tutaj rozległa plaża oraz drewniane molo o bardzo imponujących rozmiarach (można to stwierdzić na przykład kupując pocztówkę przedstawiającą ten obiekt z lotu ptaka). Sopot to również bardzo interesująca architektura, zarówno historyczna, jak i nowoczesna. Do tej ostatniej zaliczyć można chociażby Krzywy Domek, o którym de facto wszystko mówi jego nazwa. Z Sopotu do Gdyni i Gdańska dotrzeć można pociągiem – znajdują się tu trzy przystanki: Sopot Wyścigi, Sopot Kamienny Potok oraz Sopot Główny, w którym niedawno wybudowano nowy dworzec – budynek może nie prezentuje się zbyt okazale na zewnątrz, jednak po wejściu do środka każdemu, kto pamięta poprzedni, pozwala docenić pracę projektantów.

Podobne wpisy o budownictwie i architekturze:

sopot

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Karta informacyjna przedsięwzięcia Warszawa

    Karta informacyjna przedsięwzięcia Warszawa

    Ocena oddziaływania na środowisko Raport oddziaływania na środowisko (raport ooś) jest jednym z kluczowych elementów oceny oddziaływania na środowisko. W raporcie zawiera się wszystkie informacje zgromadzone w trakcie prowadzanej oceny, dotyczące przewidywanych oddziaływań, jakie może powodować planowane przedsięwzięcie na etapie jego budowy, eksploatacji i likwidacji, na poszczególne elementy środowiska oraz ludzi. Dokument jest załączany do

  • Elektropolerowanie metali

    Elektropolerowanie metali

    Zacznę od tego, że nie jestem sroką, która zbiera wszystkie błyskotki z okolicy i szybko chowa je do swojego gniazdka. Nie mam pojęcia po co miałbym to robić? Pewnie w tym temacie moja żona miałaby więcej do powiedzenia… Tak czy siak nie jestem człowiekiem, który będzie zawalał cały dom różnościami tylko dlatego, że się świecą.