|  | 

Przeglądy ekologiczne

Wady domu od dewelopera

Wady domu od dewelopera
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_budownictwo17.jpgZakup gotowego domu może wydawać się praktycznym i wygodnym rozwiązaniem. Jednocześnie można wskazać całkiem dużo wad, które mogą zniechęcić do tego typu inwestycji.

Do najczęściej wymienianych minusów gotowych domów należy ich cena. W powszechnym przeświadczeniu wybudowanie domu samemu zawsze pozwala na znaczne obniżenie kosztów. Oczywiście deweloper musi zarobić na sprzedaży domu, inaczej jego działalność nie miałaby sensu, jednak nie oznacza to, że w każdej sytuacji budowa systemem gospodarczym będzie najlepszym rozwiązaniem, także pod względem finansowym.

Jednocześnie kupno domu od dewelopera daje ograniczony wybór ? trzeba zdecydować się na jedną z ofert dostępnych na rynku. Może to oznaczać problemy ze znalezieniem domu, który spełni wszystkie wymagania dotyczące zarówno wielkości, jak i lokalizacji oraz estetyki. Osoby posiadające bardzo konkretne, indywidualne potrzeby na pewno dużo chętniej będą decydować się na samodzielną budowę, która da im dużo możliwość wybrania projektu i lokalizacji.

Podobne wpisy o budownictwie i architekturze:

wady-domu-od-dewelopera

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpsiy:

  • Karta informacyjna przedsięwzięcia Warszawa

    Karta informacyjna przedsięwzięcia Warszawa

    Ocena oddziaływania na środowisko Raport oddziaływania na środowisko (raport ooś) jest jednym z kluczowych elementów oceny oddziaływania na środowisko. W raporcie zawiera się wszystkie informacje zgromadzone w trakcie prowadzanej oceny, dotyczące przewidywanych oddziaływań, jakie może powodować planowane przedsięwzięcie na etapie jego budowy, eksploatacji i likwidacji, na poszczególne elementy środowiska oraz ludzi. Dokument jest załączany do

  • Deska tarasowa bangkirai

    Deska tarasowa bangkirai

    Niezależnie od tego czy mieszkamy w bloku, czy może w domku jednorodzinnym chcemy, aby nasze mieszkania świadczyły o nas bez słów. Jesteśmy przekonani, że nasz dom jest naszą wizytówką. Czym w takim razie jest taras? Nie ma się co oszukiwać „jak Cię widzą tak Cię piszą” – brzmi jedno z ludowych porzekadeł i jest w